2021-11-28

Širdį veriantis Panevėžio pareigūnių poelgis: iš degančio pastato išgelbėjo vyrą

Sekmadienio naktis dviem Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvinės grupės pareigūnėms buvo neeilinė. Tarnyboje užtikrindamos viešąją tvarką bei eismo saugumą, jos išgelbėjo vyro gyvybę.

Po vidurnakčio miesto gatvėse patruliavęs ekipažas pastebėjo kylančius tirštus dūmus. Operatyvinės grupės pareigūnės Rita Gaurienė ir Violeta Rinkūnienė nedelsdamos nuskubėjo į įvykio vietą. Priemiesčio gatvėje pleškėjo gyvenamasis namas, viena jo dalis jau degė atvira liepsna.

Pareigūnės iškvietė priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, bet pačios nė neketino laukti rankas sudėjusios. Jos ėmė belstis į pastato, kur veržėsi dūmai, langus ir duris. Pareigūnėms pavyko laiku pažadinti miegojusį vyrą. Jis suspėjo pasišalinti iš degančio namo, kartu pasiėmė savo šunį bei kelis būtiniausius daiktus. Deja, kitas šio namo gyventojas gaisro metu žuvo, jo kūną rado ugniagesiai malšindami gaisrą.

Policijos išgelbėtas panevėžietis teigė, kad tuo metu jau miegojo, gaisro nė nepajuto. Jei ne pareigūnės, greitai įvertinusios situaciją, šio įvykio pasekmės galėjo būti dar liūdnesnės.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap