2020-09-25

Skvernelis kol kas neapsisprendė dėl Seimo rinkimų

 

Premjeras Saulius Skvernelis teigia kol kas negalintis duoti atsakymo dėl to ar ves Valstiečių ir žaliujų sąjungos sąrašą šių metų Seimo rinkimuose.

„Esu dėkingas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai už siūlymą Seimo rinkimuose vesti partijos sąrašą. Tai visų ketverių Vyriausybės darbo metų įvertinimas. Tikiu, kad žmonės jaučia realius pokyčius valstybėje, mato, kaip gerėja jų situacija. Šiandien negaliu duoti atsakymo. Jau esu minėjęs: jei apskritai apsispręsiu toliau dalyvauti politikoje, tai darysiu kartu su LVŽS. Svarbu matyti, kokia bus partijos rinkimų programa, kokie pagrindiniai tikslai ir įsipareigojimai Lietuvos žmonėms, galiausiai kokie žmonės eis tų tikslų įgyvendinti. Ne vieta sąraše yra svarbiausia“, – feisbuke rašė S. Skvernelis.

Penktadienį po Kaune vykusio Valstiečių ir žaliųjų sąjungos posėdžio buvo nuspręsta pasiūlyti vesti partijos sąrašą Sauliui Skverneliui ateinančiuose seimo rinkimuose.

Ramūno Karbauskio teigimu tai pats realiausias kandidatas vesti partiją į seimą, nes jo reitingas yra aukščiausias.

Taip pat primename, kad penktadienį Ramūnas Karbauskis paliko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno bei Seimo kultūros komiteto pirmininko postus.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap