2021-10-26

Socialinių tinklų žvaigždė Ieva Mackevičienė: „Ne kartą dėl to esu verkusi…“

„Prie manęs priėjo Rolandas ir paklausė, ar aš gyva? Atsakiau, kad spėju, jog komentatoriai norėtų, kad būčiau mirusi. O jis: kaip tu jautiesi? Sakau, jaučiuosi lyg esu sušaudyta. Net visą kūną skauda…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ atvirai pasakos 32–ejų nuomonės formuotoja, buvusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė, radisto, LNK televizijos laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė.

Taip vaizdžiai moteris nupasakos patirtą jausmą po to, kai kartu su dar dviem moterimis – Manto Stonkaus širdies drauge Gelmine Glemžaite ir humoristo Manto Katlerio sužadėtine Aiste Kabašinskaite pristatė tinklalaidę „Dar tos čia“. Joje moterys ragina tautietes nebijoti garsiai reikšti pozicijos, vertinti savo unikalumą, o eteryje kas savaitę gvildena gyvenimiškas situacijas. Pasakodama apie negailestingus komentatorių kirčius Ieva tik patvirtina seniai iš garsių žmonių lūpų girdimą tiesą – pikti linkėjimai jaučiami ir fiziškai, o tai išties nelengva.

„Yra tekę ne kartą verkti. Žinoma, tai paveikia, bet vėlgi, viskas priklauso, nuo to, kaip tu visa tai priimsi. Iš tikrųjų kartais būna dienų, kai atsikeli blogos nuotaikos ir dar gauni negatyvo iš komentatorių. Išeina toks gyvenimo tortas, ant kurio paskutinė žvakutė užsidega – nori atsigulti į lovą, užsikloti galvą, ir visą dieną taip praleisti…“, – prisipažins Ieva.

Vienoje laidų Ieva pasakos kalbinusi psichologą, kurio paaiškinimas, ką jaučia nepasitenkinimą ant garsių žmonių internetinėje erdvėje komentaruose liejantys stebėtojai, šiek tiek nurimo. Tai suteikė stiprybės nepasiduoti, nesitraukti, ir toliau daryti tai, ką darė iki šiol.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki… “ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap