2022-01-16

Sostinėje pastatytas vaivorykštės spalvų suolelis išteptas dažais: asmeniui skirta bauda (video)

Policijos pareigūnai operatyviai išaiškino pažeidėją, dažais išterliojusį vaivorykštės spalvų suolelį Rotušės aikštėje. Šis suolelis – Laisvės partijos dovana Vilniui.

Paryčiais, apie 4 val. 30 min., sostinės miesto vaizdo kameros užfiksavo, kaip Vilniuje, Rotušės aikštėje, vyriškis žaliais dažais išterliojo įvairiaspalvį suoliuką. Netrukus nustatytas ir surastas pažeidėjas. Kaip paaiškėjo, tai – pusamžis vyras (gimęs 1968 m.), be nuolatinės gyvenamosios vietos. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 481 str. 2 d.) bei tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso 366 str. 1 d.) ir priimtas nutarimas administracinio nusižengimo byloje ‒ paskirta 240 eurų bauda.

Penkiasdešimt dvejų metų vyras su pažeidimu sutiko, paaiškino, kad jokių piktų kėslų neturėjęs. Kai norėjo iš šiukšlių dėžės išsitraukti įkritusį „depozitą“, pasilenkė ir išsitepė dažais drabužius. Supykęs tais dažais ir išterliojo suolelį.

Terliones „sunaikino“ sostinėje prapliupęs lietus.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap