2022-11-26

Stebuklai kriminalistinių tyrimų centre: dingo keli kilogramai amfetamino – vogė darbuotoja?

Iš Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro dingo keli kilogramai neseniai sulaikyto, kaip įtariama, amfetamino. 

Į laboratoriją tyrimui pristatytus kelis kilogramus narkotikų išmetė joje dirbusi valytoja, pagalvojusi, kad tai – šiukšlės.

„Narkotinės medžiagos buvo paliktos netinkamoje vietoje, valytoja pagalvojo, kad tai yra šiukšlės ir jas išmetė – toks keistokas įvykis“, – delfi.lt sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Portalo teigimu, narkotikų dingimą pareigūnai pastebėjo tik kitą rytą, tačiau jų rasti jau nebepavyko. Tikslaus dingusių narkotikų kiekio policija neatskleidžia, tačiau, neoficialiais duomenimis, iš laboratorijos galėjo dingti apie septyni kilogramai neištirtos medžiagos.

Dėl įvykio taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį organizuoja Vilniaus apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Įtarimai jame kol kas dar niekam nėra pareikšti

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap