2022-05-16

Sukčius-egzorcistas iš moters išviliojo tūkstantines pinigų sumas: mulkinami tol, kol numaunamos paskutinės kelnės

61-nerių metų Pakruojo rajono gyventojos šeima, praėjusių metų liepą patekusi ant sukčiaus-egzorcisto kabliuko, per pusmetį prarado 33 380 eurų. Įtikinta savo šeimos prakeiksmu, moteris su sutuoktiniu pinigus pervedinėjo už tai, kad prakeiksmas būtų panaikintas, po to – už tai, kad susigrąžintų už prakeiksmo panaikinimą prarastus pinigus. Šeima prarado ne tik savo turėtas santaupas, bet ir skolintus tūkstančiu eurų.

Praėjusių metų liepos pabaigoje pakruojiškę išgąsdino nepažįstamos rusakalbės moters telefoninis skambutis. Prisistačiusi Milenos vardu, nepažįstamoji pareiškė esanti egzorcistė ir pranešė, kad moters anūkui gresia mirtis. Siekiant to išvengti, reikia panaikinti prakeiksmą. Kadangi dievobaimingos Pakruojo rajono gyventojos giminėje buvo daug mirusių žmonių, kurių mirties priežastys, anot jos, yra nežinomos, tad išsigandusi dėl savęs, vyro, anūkų gyvybių, ji iš karto sutiko, kad būtų atliktas prakeiksmo naikinimo ritualas. Nors į moters klausimą apie tokios paslaugos kainą skambinusioji atsakė, kad ji dirba su dievo pagalba ir pinigai nebus imami, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, pinigų vis dėlto prireikė.

Milena nurodė, kad, ruošiantis prakeiksmo panaikinimo seansui, reikia atlikti pinigų pervedimo operaciją. Pakruojiškė nuvyko į paštą ir į nurodytą sąskaitą pervedė 220 eurų, kurių gavėjas buvo vyras iš Moldovos. Už pervedimą teko pakloti beveik dešimties eurų komisinį mokestį. Po kelių dienų telefonu įvyko prakeiksmo naikinimo seansas. Tačiau, pasirodo, vieno seanso nebuvo gana ir egzorcistė rekomendavo ruoštis kitam seansui, o jo pasirengimui į Moldovą teko pervesti 2400 eurų ir sumokėti 70 eurų komisinį mokestį. Po keleto dienų įvyko ir pakartotinis egzorcistinis ritualas telefonu. O po kelių dienų pakruojiškė vėl išgirdo apie dar vieno seanso būtinybę. Pinigai į Sakartvelo, Moldovos ir Ukrainos bankų sąskaitas buvo pervedami dar ne vieną kartą. Pritrūkusi pinigų, šeima paniro į skolas.

Po devynių seansų „egzorcistė“ nebeskambino. Tada jai skambinti pradėjo pati pakruojiškė. Milena su ja bendrauti nebenorėjo, telefonu atsiliepdavo kita moteris, pažadėdavo, kad „egzorcistė“ perskambins, tačiau ši neperskambindavo. Galiausiai pakruojiškei buvo pažadėta grąžinti visus pinigus, ji buvo nukreipta pas “vyriausiąjį finansininką”. Ir tada prasidėjo antroji šios istorijos dalis.

“Finansininkas” nurodė, kad, norint susigrąžinti pinigus, reikia pervesti pinigų mokesčiams sumokėti. Po to buvo prašoma pinigų draudimui, kurjeriui, deklaracijai ir t.t. Šeima vykdė sukčių iškeltas sąlygas, skolinosi pinigus ir darė nurodytus pervedimus Kai pakruojiškė pasakė, kad daugiau pinigų nebeturi ir net nebeturi, iš ko pasiskolinti, sulaukė atsakymo, kad jiems pinigai nebus grąžinti, nes jie nesumokėjo visos „įvairiems mokesčiams“ eikalingos pinigų sumos, gąsdino prakeiksmo sugrįžimu.

Nuo praėjusių metų liepos pabaigos iki šių metų kovo mėn. Pakruojo rajono šeima prakeiksmui panaikinti ir tam išleistiems pinigams susigrąžinti sukčiams pervedė 32 400 eurų, už šiuo pervedimus sumokėjo 980 eurų komisinį mokestį ir tik tada susizgribo, kad pinigus padovanojo sukčiams. Tikrai sunku suprasti žmones, kurie pinigus perveda gyvenime nematytiems asmenims ir leidžiasi jų mulkinami tol, kol numaunamos paskutinės kelnės. Greičiau tai galima pavadinti hipnozės, o ne prakeiksmo naikinimo seansais.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap