2021-12-05

Sulaikytas „Toyota“ automobilių katalizatorių vagystėmis įtariamas panevėžietis

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė automobilių katalizatorių vagystėmis įtariamą asmenį. Anksčiau buvo sulaikyti dar du panevėžiečiai, kaip įtariama, jo bendrininkai.

Dėl šių nusikaltimų yra atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Policijai jau žinomam 29 metų panevėžiečiui pareikšti įtarimai dėl katalizatorių vagysčių iš aštuonių „Toyota“ automobilių. Viena vagystė buvo įvykdyta Panevėžio rajone, Piniavoje, likusios Panevėžio miesto teritorijoje. Įtariama, kad iš viso šie asmenys yra apvogę apie 20 automobilių.

Pastaruoju metu Lietuvoje suaktyvėjo tokio pobūdžio vagystės iš automobilių. Dažniausiai ilgapirščiai taikosi į „Toyota Prius“ modelio automobilių katalizatorius, nes juos gali itin pelningai parduoti supirkėjams. Netekę katalizatorių nukentėjusieji nuostolį vertina apie 1000 eurų.

Kad apsaugotumėte savo transporto priemones, patariama įsirengti jautresnes automobilines signalizacijas, nestatyti automobilių atokiose vietose, laikyti juos saugomose aikštelėse ar gerai apšviestame kieme.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap