2022-01-17

Sulaikyti du Ukrainos piliečiai iš pirkėjų vežimėlių vogę rankines ir pinigines

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl atvirų vagysčių prekybos centre „Ikea“, kuomet iš prekių vežimėlių buvo pavogtos pirkėjų rankinės su pinigais, banko mokėjimo kortelėmis ir kt.

Sulaikyti du Ukrainos piliečiai (gimę 1970 m. ir 1983 m.), įtariami šiomis vagystėmis.

Sostinės policijos pareigūnai prašo atsiliepti nuo šių įtariamųjų nukentėjusius asmenis ir susisiekti su Vilniaus apskr. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus tyrėja Žana Vaičiūnaite, tel. (8 5) 271 6734, el. paštu [email protected] arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Sostinės policija primena, kad savo daiktus akylai saugoti būtina nuolat, ir ragina būti dėmesingais, atsargiais – vagys nesnaudžia. Pastebėjus šalia savęs įtartiną asmenį, demonstratyviai atkreipkite jo dėmesį, kad jūs jį matote ir stebite. Dokumentų, piniginių, mobiliojo ryšio telefonų ir kitų daiktų nelaikykite užpakalinėse ar šoninėse išorinių drabužių, rankinių kišenėse. Nepalikite be priežiūros ir rankinių prekių vežimėliuose – tik trumpam nukreipus dėmesį, vagis pasinaudos pasitaikiusia proga nugvelbti rankinę.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap