2022-08-13

Už grožio paslaugas jau mokama daugiau negu iki pandemijos, bet jos ir toliau brangs

Daliai gyventojų pastebint, kad po karantino smarkiai ūgtelėjo grožio paslaugų kainos, grožio specialistus vienijančios asociacijos vadovės Jolantos Mačiulienės teigimu, vienas kitas grožio salonas galbūt ir galėjo pakoreguoti kainodarą, tačiau tai darė dėl objektyvių priežasčių, penktadienį rašo portalas lrt.lt. 

Platformos „Treatwell“, per kurią galima užsiregistruoti grožio paslaugoms, rinkos vadovas Lietuvoje Rytis Rogačius sako, kad „grįžus į darbus kainos tikrai padidėjo“.

„Pokytis pastebimas su daugeliu paslaugų. Plaukų ar nagų paslaugų kainos kai kur išaugo 20 proc. Tokių skaičių buvo galima tikėtis, nes po sunkaus ir nedarbingo karantino visiems reikia atsistoti ant kojų“, – tvirtina jis. 

Anot J. Mačiulienės, grožio paslaugų kainų kilimui įtakos turi daugybė veiksnių.

„Kainos yra sukilusios turbūt ne specialiai. Šiandien viskas pasikeitę: pati priemonių logistika jau šiek tiek kitokia, kainos kitokios. Patys tiekėjai sako, kad jiems labai sudėtinga atsivežti prekių, pabrangę degalai – daug dalykų, iš ko susideda pakilusios kainos“, – aiškina ji. 

J. Mačiulienė taip pat įspėja, kad grožio paslaugų kainos dar augs brangstant ir dujoms, ir elektrai.

Tuo tarpu finansų analitikas ir Verslo konfederacijos viceprezidentas Marius Dubnikovas tvirtina, kad grožio paslaugų įkainiai yra linkę stiebtis į viršų, ypač pigiausi.

„Jeigu už kirpimą mokame 40 ar 50 eurų, kaina kartais tikrai nepadidės, bet padidės tų kirpimų, kurie yra 4–5 eurų lygio“, – sakė jis. 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap