2021-11-29

Vilniuje apvogta Varlė.lt parduotuvė: pavogta kompiuterių už mažiausiai 30 tūkstančių eurų

Trečiadienio naktį į internetinės prekybos tinklo Varlė.lt parduotuvę Vilniuje įsilaužę vagys pagrobė 25 kompiuterius, vertus maždaug 30 tūkst. eurų. 

Kaip rašoma prekybos tinklo išplatintame pranešime, vagys į Ukmergės gatvėje įsikūrusią parduotuvę įsilaužė apie ketvirtą valandą ryto. Per kelias minutes įsilaužėliai pagrobė 25 iš pačių brangiausių parduotuvėje buvusių „Apple“, „Lenovo“ ir „Asus“ kompiuterių. 

Pasak prekybininkų, brangiausi iš pavogtų kompiuterių verti apie 1,5-2 tūkst. eurų. Tikslūs parduotuvės patirti nuostoliai turėtų paaiškėti atlikus inventorizaciją. 

Taip pat teigiama, kad apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai įvykio vietoje buvo po kelių minučių nuo signalizacijos suveikimo, tačiau vagys jau buvo pasišalinę. 

„Vagys buvo išrankūs – rinkosi tik brangiausius kompiuterius, palikti brangūs „Iphone“ telefonai, kadangi jie blokuojami ir lengvai susekami, juos sunku realizuoti. Panašu, kad vagys ne sykį lankėsi mūsų parduotuvėje, apžiūrėjo, kas kur yra, rinkosi, turėjo net svorį apskaičiuoti, kiek paneš. Nors mūsų parduotuvėse viskas filmuojama, tačiau šie laikai, kai visi vaikšto su kaukėmis, labai palankūs kriminaliniam pasauliui. Panašu, kad vagys Kalėdoms ruošiasi iš anksto“, – pranešime cituojamas Varlė.lt įkūrėjas Marius Butauskas.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS patvirtino, kad įsilaužimas buvo užregistruotas policijoje, šiuo metu įvykio vietoje dirba pareigūnai, vagystės aplinkybės ir patirti nuostoliai tikslinami.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap