2021-12-05

Viskas ką reikia žinoti apie judėjimą žiedinėse savivaldybėse

Judėjimas žiedinėse savivaldybėse  kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių, jiems judėjimo apribojimai netaikomi.

Jei nesate deklaravęs gyvenamosios vietos vienoje iš minėtų besiribojančių savivaldybių, rekomenduojame su savimi turėti dokumentus, kurie pagrindžia faktinę gyvenamąją vietą (pvz.: būsto nuomos sutartį).

Siekdami aiškumo, pateikiame kelis pavyzdžius:

  1. asmuo, gyvenantis Vilniaus m. sav., gali vykti į Vilniaus raj. sav., tačiau negali vykti į Trakų r. sav. ir (ar) Elektrėnų raj. sav.;
  2. asmuo, gyvenantis Kauno r. sav., gali vykti į Kauno m. sav., tačiau negali vykti į Jonavos r. sav.

Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau nepaminėtos savivaldybės, nors ir besiribojančios, nelaikomos žiedinėmis ir jose toliau taikomi judėjimo ribojimai.

Pvz. asmuo, gyvenantis Raseinių r. sav., negali vykti į Kauno r. sav. (taip pat ir į kitas besiribojančias sav.). Be to, judant žiedinėse savivaldybėse ir toliau taikomi visi karantino reikalavimai (pvz., daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio artimi kontaktai negalimi).

Share via
Copy link
Powered by Social Snap