2021-10-15

Šaudynės Vokietijoje: pranešama apie žuvusiuosius

 

Vokietijos pietuose Rot-am-zė mieste Baden Viunterbergo žemėje nežinomas asmuo pradėjo šaudyti miesto kavinėje pranešama apie 6 žuvusiuosius

Miestelis yra pietinėje šalies Badeno-Viurtembergo žemėje, apie 100 km į šiaurės rytus nuo Štutgarto.

Incidentas veikiausiai įvyko „pastate“ ir gali būti susijęs su žmonių „santykiais“, nes šaulys ir bent kelios aukos veikiausiai buvo pažįstamos, rašo „Sky News“.

Anot portalo, šiuo metu vykdoma didelė policijos operacija, o šaulys yra sulaikytas. Daugiau įtariamųjų kol kas nėra.

Manoma, kad išpuolis buvo įvykdytas dėl asmeninių motyvų.

Gyventojai pasakoja, jog mažame miestelyje anksčiau nieko panašaus nėra įvykę.

,,Mūsų miestas yra labai ramus, nedidelis miestas turintis 5 tūkstančius gyventojų. Mes esam šoke, nes pas mus niekada nėra buvę nieko panašaus“, teigia kalbinti miesto gyventojai.

Šaudynės Vokietijoje yra gana reti nusikaltimai, bet spalį vienas ultradešiniųjų pažiūrų užpuolikas rytiniame Halės mieste nušovė du žmones. Anksčiau jis mėgino patekti į žmonių pilną sinagogą, turėdamas savadarbių ginklų.

2016 metų liepą vienas paauglys internetu neteisėtai įsigytu pistoletu nušovė devynis žmones per incidentą viename Miuncheno prekybos centre ir galiausiai nusižudė. Policija per „Twitter“ paragino žmones „susilaikyti nuo spekuliacijų“ apie incidentą.

Nors Vokietijoje galima teisėtai įsigyti šaunamųjų ginklų, tai gali padaryti tik licencijas turintys asmenys, o šaudynės šalyje yra gana reti nusikaltimai.

Spalį vienas ultradešiniųjų pažiūrų užpuolikas rytiniame Halės mieste nušovė du

žmones. Anksčiau jis mėgino patekti į žmonių pilną sinagogą, turėdamas savadarbių ginklų.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap