2022-11-26

Aktualu keliaujantiems: „Wizz Air“ siūlo naują paslaugą

 

„Wizz Air“ pristato naują automatinės registracijos į skrydį (angl. auto check-in) paslaugą, leidžiančią keleiviams įlaipinimo bilietus gauti 50 valandų prieš skrydį.

Ši naujovė aktuali tiems klientams, kurie nori užsisakyti lėktuvo bilietus ir vėliau nebesirūpinti įlaipinimo kortelėmis. Keleivius, kurie įsigis šią paslaugą, rezervacijos sistema užregistruos likus 50 valandų iki išvykimo laiko, paskirs vietą lėktuve (atsitiktinai arba pagal iš anksto pasirinktas vietas) ir el. paštu išsiųs įlaipinimo korteles.

„Džiaugiamės, kad nuolat augantis paslaugų krepšelis pasipildė dar viena nauja paslauga. Laikas tampa vis svarbesniu faktoriumi planuojant tiek verslo, tiek laisvalaikio keliones. Naudodamiesi automatine registracija klientai gali taupyti laiką, nesirūpinti registracija, įlaipinimo kortelėmis ir visą dėmesį skirti kitiems aktualiems dalykams, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Automatinė registracija į skrydį yra įtraukta į „Wizz Plus“ paketą. Ją taip pat galima įsigyti kartu su „Wizz Flex“, „Wizz Priority“, „lankstaus kelionės partnerio“ ir registracijos oro uoste paslaugomis. Automatinė registracija vienam keleiviui kainuoja 1,50 Eur už vieną skrydį.

Bendrovė stengiasi tobulinti teikiamas paslaugas ir produktus, kad jie atitiktų keliautojų poreikius, o rezervacijos procesą paverstų sklandesniu ir paprastesniu, teigiama bendrovės pranešime spaudai.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap