2021-10-27

Žilvinas Grigaitis pinigus investuoja į daiktus: už plastikinę lėkštutę – 1500, už diržą – 3000?

Žilvinas Grigaitis pinigus investuoja į daiktus: už plastikinę lėkštutę – 1500, už diržą – 3000?

Nors Lietuvą, kaip ir visą pasaulį šienauja pandemija, ekonomistai tvirtina, kad iš tiesų gyvename visai neblogai, lietuviai gerokai praturtėjo.

 „Vien indėliai išaugo 2 milijardais eurų“, – šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ tvirtins žinomas ekonomistas Nerijus Mačiulis. Tiesa, jis pripažins ir tai, kad turint pinigų atsiranda ir papildomų galvos skausmų. Kur juos padėti, kad tai būtų investicija ir pinigai nenuvertėtų?

Verslininkas Žilvinas Grigaitis tikins atradęs itin patikimą investavimo nišą. Aukcionuose  jis perka išskirtinius daiktus, investicinį šampaną ir netgi senas kino afišas. Į „KK2 penktadienio“ filmavimą jis atsinešė eksponatų, kurie, žiūrint iš pirmo žvilgsnio, gal net beverčiai… O iš tiesų – tikri lobiai.

„Šitam diržui yra daugiau negu 10 metų. Aš jį gavau iš dabar jau labai žinomo dizainerio. Tada jis kainavo 500 eurų, o dabar jo kaina – virš 3000“, – šį vakarą apie savo investicijas pasakos žinomas vyras.

Stiklo statulėlę Žilvinas pirko už 350, o dabar galėtų parduoti už 2000. Kaulinės plastmasės lėkštutė Žilvino kolekcijoje kainuotų nuo 800 iki 1500 eurų. Tačiau didžiausias uždarbis, kurį yra pavykę  gauti Žilvinui Grigaičiui – 2000 procentų! Būtent tiek jis sako gavęs už vieną laiku nupirktą ir vėliau parduotą laikrodį.

Apie tai, kur pinigus investuoja Natalija Bunkė, Vidmantas Martikonis, Ugnius Kiguolis ir kiti – jau šį vakarą 19.30 „KK2 Penktadienyje“.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap